GTA PORADNIK, MISJE, Misje

Wielka fucha subtelnie

Przyszła wreszcie pora na największy skok w GTA V …

Strzały w głowę Zabij 20 wrogów strzałami w głowę
Sygnałowy Zmień światła mniej niż 10 razy
Celność Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 60%

Misję rozpoczynamy w Vanilla Unicorn Trevora. Po krótkiej namowie wszyscy wyruszamy terenówką na akcję. Kierujemy się do tunelu pod wieżowcami niedaleko banku Rezerw Federalnych. Zatrzymujemy się w tunelu i czekamy aż pojawią się furgonetki banku.

Kiedy w końcu ujrzymy je na horyzoncie rozkładamy kolczatkę w tunelu i oddalamy się nieznacznie. Po cutscence jedno auto przebije oponę, a my wyskakujemy z jeepa z karabinami i wyrzucamy ochroniarzy z pojazdów. Po kolejnej cutscence, w której nasza ekipa szybko wymieni uszkodzone koła będziemy mogli ruszyć dalej.

Rozpoczynamy krótką podróż do parkingu pod bankiem. W tym czasie Michael będzie uspokajał porwanego ochroniarza. Bez najmniejszych problemów docieramy do rampy załadunkowej i rozpoczyna się mozolny i długi spacer po złoto. Następnie równie nudny powrót do banku.

Po cutscence, w której załadujemy nasze ciężarówki będziemy musieli jechać za Trevorem. Szybko okaże się, że namierzyło nas Merryweather. Prywatne wojsko wysyła pokaźną armię w naszą stronę. My musimy przełączyć się na Franklina, który sterując światłami umożliwi ucieczkę ekipie i zatrzyma Merryweather. Na złoty medal możemy użyć tylko 10 zmian świateł.

Dojazd do strefy przeładunku złota w Chargery (Gauntlety) wcale nie oznacza końca kłopotów. Błyskawicznie namierza nas Merryweather i musimy rozpocząć obronę przed kilkoma falami ataków. Bronimy się nasza wspaniałą trójką. Po odparciu nieprzyjaciela pojawia się kolejna cutscenka, w której żegnamy się z porwanym ochroniarzem. Dostaje sztabkę złota i ma siedzieć cicho.

My niestety musimy uciekać przed policją, na szczęście wystarczy tylko jechać za naszą ekipą, która ma wyznaczoną trasę. Po kilku minutach pościgu chowamy się przed policją w tunelu na autostradzie. Znikamy tam przed helikopterem i wjeżdżamy do podstawionych ciężarówek. Schowane w naczepach pojazdy totalnie dezorientują policję i uciekamy jej już w cutscence.

Ostatnim etapem misji jest dojechanie z dziupli do domu Michaela. Czasami blokuje się brama wjazdowa do jego posiadłości ale można wejść przez furtkę. Misja kończy się ostrą cutscenką, w której wszyscy się kłócą.

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>