GAMEPLAY, GTA PORADNIK, MISJE, Misje

Wstęp do skoku w Paleto

Przygotowania do kolejnego skoku. Wszystko zaczyna się od bardzo długiej cut scenki, w której kolesie z FIB rozkazują nam zdobyć pieniądze na ich kolejną robotę.

Zrelaksowany kierowca Dojedź do banku w czasie 3:30
Zwycięzca Wygraj wyścig z powrotem do kuchni mety

Misja choć całkiem długa jest banalnie prosta. Rozpoczynamy ją podróżą do miasteczka Paleto. Mała skorumpowana mieścina na skraju stanu San Andreas. Mamy na to 3:30. Droga w większości po autostradzie więc zdążycie bez problemu.

W Paleto kolejna cut scenka gdy czekamy na Lestera. Następnie udajemy się w trójkę do banku gdzie będziemy obserwować nasz cel. Najpierw podjeżdżamy pod drzwi wejściowe. Lester obczaja co chce, następnie udajemy się na tyły wywołać alarm i uciekamy na stację benzynową obserwować sytuację.

Po 40 sekundach zjawia się rozwścieczona policja. Chcą zablokować wszystkie drogi wyjazdowe. Trevor nie wytrzymuje i wysiada z auta, kradnie motocykl i rozpoczyna ucieczkę.

Naszym zadaniem jest wygrać wyścig do siedziby Trevor Philips Industries.

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>