GTA PORADNIK, MISJE, Misje

Trzecie wyjście

Zakończenie GTA V, w którym zabijamy wszystkich dookoła co nam weszli w drogę…

Czas Ukończ w czasie 21:30
Strzały w głowę Zabij 20 wrogów strzałami w głowę
Celność Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70%
Klej, wiej… Bum! Zabij Chenga bombą przylepną
Lobotomia ołowiem Zabij Steve’a Hainesa strzałem w głowę
Długaśny sierpowy Zabij Długasa w walce wręcz

Zaczynamy od chatki Lestera. Ten wymyślił żeby zrobić zasadzkę na Devina, Stieviego i innych w starej hucie. Tak właśnie postąpimy. Franklin zwołuje całą ekipę w hucie.

Franklin przewiduje kłopoty więc prosi jeszcze o pomoc Lamara. Razem zmierzamy do huty, gdzie Lamar staje na czatach, a Franklin wpada do środka rozdzielić Trevora i Michaela. Spory przerywa Lamar, który ostrzega ekipę, że pojawiły się oddziały NOOSE.

Od nas zależy kiedy zaczniemy atak. Po rozpoczęciu ataku i zabiciu pierwszej fali pojawia się Merryweather. Generalnie wg naszych bohaterów zwalczają się nawzajem, ale w misji goni nas czas więc raczej nie zdążą się zwalczać. Po kilku chwilach strzelaniny Lamar wzywa pomocy. Przypuszczamy szturm na wyjście z huty przedzierając się przez dwa oddziały FIB.

Po wyjściu z huty trafiamy w sam środek strzelaniny. Musimy wybić napastników Lamara po czym dowiadujemy się, że Trevor oberwał. Franklin nie może mu pomóc więc przełączamy się na Michaela.

Michalem znów musimy przedrzeć się prawie do samego wyjścia przez kilka oddziałów agentów. Trevor w zasadzie tylko udawał, ale nie ma czasu na kłótnie z Michaelem bo pojawiają się wojskowi i kolejne oddziały agentów. Dobrym pomysłem jest zająć pozycję na daszku budki, którą okupował Trevor.

Po odparciu kilku fal FIB czas na wydostanie się z huty. Wychodzimy Michaelem wyjściem do Franklina i zaczynamy czyścić teren. Następnie kierujemy się w lewo do Trevora, gdzie będzie kilkunastu żołnierzy Merryweather. Trzeba też uważać bo zjawi się helikopter, z którym na otwartej przestrzeni nie mamy szans.

Po wygraniu ostatniej bitwy wycofujemy się żeby obmówić dalsze plany. Wystartujemy z Franklina i żeby zrobić misję na złoty medal musimy koniecznie zmienić postać na Michaela. Ten po przełączeniu będzie 800 metrów od swojego celu, a nie jak Franklin 8 km. Parkujemy furę obok boiska do kosza, wysiadamy i chowamy całą broń. Podchodzimy i zabijamy Długasa w walce wręcz. Następnie zaatakuje nas grupka Ballasów, ale wyjmując karabin i używając umiejętności Michaela nie zdążą otworzyć ognia, a padną.

Następnie wybieramy Trevora. Tym musimy koniecznie pojechać tak jak prowadzi droga na molo czyli na parking. Wysiadamy i ostrożnie zajmujemy wygodną pozycję tak żeby było widać dobrze Diabelski Młyn. Nie możemy podejść zbyt blisko bo zauważy nas policja. Po cutscence strzelamy Steviemu w głowę. Wsiadamy szybko do jeepa Trevora i uciekamy nim na plażę gdzie policja nas nie znajdzie jak będziemy jechać dostatecznie blisko wody, lub uciekamy w miasto.

Czas wrócić na Franklina. Ten będzie już bardzo blisko swojego celu. Wjeżdżamy na parking klubu i używając specjalnej umiejętności Franklina rzucamy bomby samoprzylepne na samochody Triady lub zsiadamy z motoru i nimi rzucamy. Jak zrobimy to sprawnie to nie zdążą wysiąść, a ich wysadzimy.

Przełączymy się po raz kolejny na Trevora, który będzie pod domem Devina. Musimy go porwać. Nie ma sensu bawić się w skradanie, lepiej od razu wyjąć gruby kaliber i wykończyć strażników. Devin i tak schowa się do skrzyni, a strażników i tak musimy zabić.

Trevor wsadzi go do bagażnika jego samochodu i będziemy musieli dojechać do zatoki Paleto. Tam pod cutscence zjawią się pozostałe chłopaki i razem zepchną wóz z Devinem do ze skarpy. Auto wybuchnie, a misja się zakończy…

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>