Ciekawostki, GTA 5, Gta San Andreas

Gta San Andreas Android

Czy graliście już w GTA na telefonie? Pewnie większość z Was już miała tą przyjemność, ale dla tych, którzy nie mieli okazji opiszemy po krótce wersję GTA na Androida, bo tylko na Androidzie dostępne jest Gta San Andreas. Gta 5 na Androidzie niestety nie zostało wypuszczone i raczej nie zanosi się na jakieś zmiany w tym temacie.

Gta San Andreas na Androida jest odświeżoną wersją gry. Gta San Andreas pojawiła się na konsoli PS2 w roku 2004, więc nic dziwnego, że przy wypuszczaniu wersji mobilnej odświeżoną Gta SA. W grze mobilnej zmieniono szatę graficzną, która prezentuje się znacznie lepiej. Na uwagę zasługuje oświetlenie oraz kolory. Postaci także wyglądają bardziej realistycznie.

Jeśli dysponujesz słabszym smartfonem to bez większych przeszkód możesz również grać w GTA SA na telefonie, bowiem twórcy umożliwili zmianę ustawień i dostosowanie ich do swoich wymogów.

Na uwagę zasługuje bardzo dobrze przygotowany interfejs, którym łatwo się steruje. Jeśli posiadasz konto w Rockstar Social Club to swoje dane z GTA SA na Androida możesz zapisywać właśnie tam.

 

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>