GTA PORADNIK, MISJE, Misje

Wielka fucha oczywiste

Przyszła wreszcie pora na największy skok w GTA V w odważnej wersji…

Strzały w głowę Zabij 20 wrogów strzałami w głowę
Czas  Ukończ w czasie 16:00
Brzęk, brzęk Umieść złoto na pociągu w ciągu 30 sekund
Celność Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 60%

Początek to odprawa w klubie nocnym Trevora. Następnie wszyscy jadą w swoją stronę. Michael kieruje się pod bank gdzie zgarnia drugiego strzelca. Oni wchodzą do banku od góry, ale to dzieje się równolegle do naszych działań.

My przenosimy się po dojechaniu pod bank Michaelem do budowanego tunelu metra. Tam Franklin siedzi za sterami Cuttera czyli ogromnego wiertła. Musimy nim podjechać do ściany i przewiercić się do środka skarbca. Następnie jeszcze trzeba ze skarbca wyjechać i przystępujemy do rabunku.

Franklin musi wysadzić drzwi klatek ze złotem. Przydadzą się zatem bomby przylepne. Podczas gdy drugi strzelec jakiego ma ze sobą Franklin opróżnia klatki, my musimy zająć się jego osłoną. Po kilku falach sił NOOSE (czyli odpowiednika SWAT) zjawi się Trevor aby odebrać skrzynie ze złotem.

To zadanko jest banalnie krótkie i proste. Wystarczy lecieć wzdłuż ulicy i wylecieć Trevorem z miasta. Wtedy zaczną się schody w misji.

Przełączamy się na Michaela, który jakimś cudem przeżył frontalny atak na bank. Musimy dostać się do Franklina. Jest o tyle kłopotliwy fragment, że potrzebujemy bardzo dobrej celności w misji na poziomie 60%. Problemem może być również życie, a uzbrojonych po zęby policjantów i helikopterów jest mnóstwo. Dobrym sposobem na celność jest używanie strzelby i pistoletu. Z karabinów szturmowych i maszynowych łatwo przestrzelić…

Kiedy wreszcie przedrzemy się do parkingu podziemnego gdzie czeka na nas pojazd będziemy musieli pozbyć się wściekłych agentów FIB. Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem jest bazooka. Uda się zaoszczędzić sporo czasu a tego w misji brakuje.

Wsiadamy do auta i teraz kluczowy moment misji jeśli chodzi o zmieszczenie się w czasie na złoty medal. Skręcamy w prawy wyjazd z parkingu, w prawo i na moście w prawo w dziurę w barierce. Spadniemy na autostradę zaraz obok wjazdu do tunelu budowanego tunelu metra. (tak tego samego w którym byliśmy na początku misji). Drogę powinniśmy kojarzyć z misji Robótka u Jubilera.

W tunelu trzeba przejechać parę metrów dla bezpieczeństwa i się zatrzymać. Ciekawostką może być, że wyżłobiona przez nas dziura jest już załatana. Gdy po około minucie stania w miejscu zgubi nas w końcu policja przełączymy się na Trevora.

Trevor lecący z Lesterem również ma spore kłopoty. Pojawiają się trzy śmigłowce Merryweather. Na szczęście Lester dysponuje wyrzutniami rakiet. Musimy tak sterować naszym helikopterem, żeby Lester mógł zestrzelić wszystkie 3 helikoptery. Nie jest to łatwe bo będziemy lecieć przez farmę wiatraków, a lekkie bujanie helikopterem powoduje, że Lester pudłuje.

Jeżeli nie uda nam się zestrzelić helikopterów do końca farmy to misja się nie uda bo Merryweather zlokalizuje pociąg przygotowany do ucieczki. Zakładając, że wrogów mamy z głowy powinniśmy jak najszybciej obniżyć lot i jeszcze przed mostkiem wrzucić pojemnik na wagon. Jeśli to się nie uda możemy nie zdążyć bo mamy na to 35 sekund.

Na koniec zostanie jeszcze dolecieć na lotnisko i obejrzeć cutscenkę, w której dochodzi do kłótni …

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>