Aktualności

Gamehag.com – jak zdobyć darmowe klucze do gier?

Na świecie żyje obecnie mnóstwo zapalonych graczy, którzy każdą wolną chwilę spędzają przy jakiejś rozgrywce. W tej chwili niekoniecznie trzeba kupować gry w taki sposób jak dawniej – mamy do nich bowiem dostęp również online. Często w popularne gry można w internecie grać za darmo. Korzystając zaś z kluczy odblokować jakąś grę, albo jakąś jej funkcję. Zwykle trzeba za taką możliwość płacić, jednak można też zyskać darmowe klucze do gier w Gamehag.com. Tylko jak?

Gamehag.com – portal dla Ciebie

Portal internetowy Gamehag.com to wyjątkowa strona, która gromadzi mnóstwo popularnych gier online. Można w nie zagrać po rejestracji na stronie, nie tylko zyskując satysfakcję z kolejnej, wypełnionej poprawnie misji, lecz i zbierając Kamienie Dusz. Są to ciekawe, wymyślone specjalnie na potrzeby strony talizmany. Zgodnie z zawartą na portalu legendą, powstały z dusz zmarłych wiedźm, a ich zadaniem była ochrona świata żyjących wiedźm przed zagładą. W proces zbierania Kamieni Dusz może się zaangażować każdy użytkownik. Zbiera się je po prostu grając w poszczególne gry – przy każdej napisane jest ile można ich zyskać, więc bardzo łatwo wszystko obliczyć.

Gamehag.com i Kamienie Dusz

Kamienie Dusz to wyjątkowe talizmany, które można kolekcjonować na swoim koncie – a gdy uzbiera się ich pokaźną liczbę, można je wymienić na jakąś nagrodę. Różne nagrody wymagają posiadania różnej ilości Kamieni Dusz – podobnie jak za różne zadania można otrzymać inną ich liczbę. Wykonywanie zaplanowanych przez twórców portalu misji, udzielanie się na forum istniejącym na stronie, ale też na przykład wspinanie się po kolejnych stopniach w obowiązującym rankingu to kolejne metody zdobywania Kamieni Dusz. W dziale „ODBIERAJ NAGRODY” można znaleźć spis wszystkich nagród, jakie można zdobyć. Wśród nich są również darmowe klucze do gier w Gamehag.com. Klucze obowiązują zresztą nie tylko na stronie, podobnie jak karty podarunkowe czy licencje premium, które także można zdobyć.

Darmowe klucze do gier w Gamehag.com

Kiedy już uzbiera się odpowiednią liczbę Kamieni Dusz, można je w łatwy sposób wymienić na wygraną nagrodę – w tym na przykład darmowy klucz. Nagroda pojawia się w powiadomieniach, a twórcy mają – zgodnie z regulaminem – 30 dni, by umieścić ją na koncie użytkownika. W praktyce jednak trwa to zwykle tylko 72 godziny – chyba że coś wymaga głębszej weryfikacji. Jak zatem widać, sam proces zbierania Kamieni Dusz, jak i późniejszego zdobywania nagród – w tym i kluczy do gier – jest prosty. Kto świetnie sobie radzi w grach, może szybko zyskać wiele wartościowych nagród. Co więcej, Kamienie Dusz się nie przedawniają. Można swobodnie trzymać je na swoim koncie, by uzbierać większą ich ilość na coś specjalnego. Darmowe klucze do gier można zresztą zyskać również w inny sposób – zdobywając je jako nagrodę w organizowanych przez stronę Gamehag.com konkursach. Portal dba, by użytkownicy się nie nudzili i systematycznie dodaje nowe gry oraz organizuje kolejne zadania dla internautów. Darmowych kluczy do gier na pewno nie zabraknie!

Sprawdź darmowe klucze do gier w Gamehag.com.

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>