GTA PORADNIK, MISJE, Misje

Skok w Paleto

Są dwa sposoby na złoto. Sposób prostszy wymaga przejścia misji dwa razy (1 byle jak, a za drugim na złoto z zakupionym Mini Gunem w Ammunation) lub zdobywając Mini Guna z jednostki wojskowej.

Grad kul Wystrzel ponad 4000 kul
Celność Ukończ z celnością na poziomie 50%
Czas Ukończ w czasie 16:00
Przypadkowe ofiary Spowoduj szkody o wartości $1.000.000 w Paleto Bay

Misja bardzo trudna mimo sposobu na jej przejście. 16:00 to bardzo mało czasu. Zaczynamy w „Kuchni”. Mamy do przejechania 7,5 km wolnum białym furgonem.

Dojeżdżamy do Paleto Bay i musimy wysadzić Franklina przy plaży aby zajął się organizowaniem ucieczki.

My udajemy się do banku. Wchodzimy i rabujemy i … wszystko zaczyna się psuć. Policja zjawia się w czasie rabunku. Przed czekają na nas już całe zastępy stróżów prawa. Uzbrojeni po zęby rozpoczynamy ucieczkę.

Po chwili zjawia się SWAT (NOOSE) a później US Army. Z pomocą przybędzie nam Franklin. Cała trójka bohaterów udaje się do rzeźni …

Stamtąd musimy przedrzeć się na peron kolejowy i dostać do pociągu gdzie czekają nas dwie cut scenki i misja się kończy.

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>