MISJE

Prolog

gta5 prolog, poradnik

gta5 prolog, poradnik

Prolog

 

Wymagania ukończenia Prologu w 100%

Ukończenie: Ukończenie misji automatycznie przyznaje złoty medal.

Prolog jest pierwszą misją w GTA 5. Grywalną postacią jest w niej Michael, momentami możemy także spotkać Trevora. Misja staje się dostępna po instalacji gry. Nie uświadczymy w niej systemu oceny naszych starań.

Dziewięć lat w przeszłości, Trevor wraz z trzema kumplami bierze udział w nieudanym skoku na bank. Zagoń pracowników banku na zaplecze celując do nich z broni.

Ładunki wysadź zdalnie za pomocą telefonu.

PROLOG GTA 5

PROLOG GTA 5

Idź za towarzyszami do sejfu. Wpadnij do środka i weź forsę. Gdy strażnik pochwyci jednego z twoich kumpli, dokładnie wyceluj z broni w jego głowę i jednym strzałem poślij go do piachu.

Korzystając z krawędzi drzwi garażu jako osłony, pozdejmuj gliniarzy z bezpiecznej odległości. Stopniowo przechodź od kolumny do kolumny, pozostając w osłonie. Gliniarze będą starali się zajść cię od lewej.

Przebiegnij do wozów kempingowych, pozostając niezauważonym najdłużej jak to możliwe.

Prolog Gta 5

Prolog Gta 5

Następnie zbiegnij w dół wzgórza, eliminując po drodze przeciwników. Dobiegnij do samochodu i wskakuj do środka.

Prolog Gta 5

Prolog Gta 5

Jedź ostrożnie i trzymaj się prawej strony drogi, by nie zderzyć się czołowo z nadjeżdżającymi radiowozami. Nie zbaczaj z drogi, jakikolwiek skrót na przełaj spowoduje niepowodzenie misji.

Prolog Gta 5

Prolog Gta 5

Przejedź przez tory, nim nadjedzie pociąg, a po przerywniku ukazującym rozbicie samochodu schowaj się za osłoną i broń rannego kolegi do zakończenia samouczka.

 

Wytyczne zdobycia złotego medalu za ukończenie

Ukończenie misji automatycznie przyznaje złoty medal.

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>