GTA PORADNIK, MISJE, Misje

Problemy prawne

Devin chce zniszczyć film Michaela i zrównać z ziemią studio …

Czas Ukończ w czasie 05:30
Do dechy Osiągnij maksymalną prędkość w dowolnym samochodzie
Czysta ucieczka Pozbądź się poziomu pościgu w czasie 02:00
Pies na niusy Oglądaj widok z kamery Weazel News przez 15 sekund

Devin wraz z Molly chcą wstrzymać film Michaela i zamknąć studio. Devin planuje wybudować tam apartament owiec. Richards z bólem oddaje „ostatnią kopię” filmu „Krach” Molly. Prawniczka ma wywieźć kopię z kraju i zniszczyć.

Michael rusza za nią w pościg. Doganiamy ją przy lotnisku, gdzie pojawia się Weazel News. Musimy chwilę kontynuować pościg z kamery w helikopterze telewizyjnym. W końcu wpadamy na lotnisko i pościg trwa po pasach startowych, gdzie bardzo łatwo rozbić się lub zginąć od silników samolotów.

W końcu Molly rozbija się o budynek i ucieka przed nami do hangaru gdzie ponosi śmierć. Wina spada na Michaela, który musi uciec z lotniska. Najlepszym sposobem jest ucieczka odrzutowcem znajdującym się w hangarze. Gdy zgubimy policję misja się kończy telefonem Richardsa. Dowiadujemy się z niego, że cały pościg był niepotrzebny bo Richards ma kilka kopii cyfrowych filmu.

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>