MISJE, Misje

Pan Richards

Pan Richards jest misją w GTA 5.

 

Wymagania ukończenia misji Pan Richards w 100%

 

 

Czas misji Ukończ misję w przeciągu 10:00
Cichy zabójca Zabij 3 przeciwników cichymi atakami
Bez kija nie podchodź Nie odnieś obrażeń w walce z Rocco
Siadł, że mucha nie siada Wyląduj Froggerem bez uszkadzania go

 

Spotkaj się z Solomonem Richardsem, producentem filmowym. Idol Michaela z branży filmowej oferuje mu zadanie odnalezienia niechętnej do współpracy gwiazdy filmowej.

 

Rocco znajduje się na dachu budynku po drugiej stronie miasta, w otoczeniu bandziorów. W pobliżu jest drabina, która pozwoli ci uniknąć każdego z nich poza jednym, którego możesz załatwić pistoletem z tłumikiem, lecz walki na gołe pięści przyspieszą misję. Jeśli przegapisz drabinę, może pójść dłuższą drogą.

 

Chociaż nie jest to misja skradankowa, najlepiej pozostać niewykrytym do czasu zbliżenia się do budowlańców, ponieważ jeśli cię zobaczą, wezmą pomoc i zaalarmują Rocco. Szybko się do nich zbliż i pobij.

 

Obejdź budynek, wdrap się po tej drabinie i schodach za nią.

 

Natychmiast podbiegnij do wychodzącego budowlańca i powal go, nim zdąży podnieść alarm.

 

  • Pamiętaj – Jeśli wszedłeś pierwszą drabiną uniknąwszy pracowników na ziemi, wszedłbyś na drugą stronę tego dachu, gdzie łatwiej jest załatwić tego gościa bronią z tłumikiem.

 

Wdrap się na dach i solidnie poturbuj Rocco. Za pomocą specjalnej umiejętności Michaela spowolnij czas i wyprowadź kilka ciosów pod rząd.

 

Weź całą ekipę na krótki lot helikopterem. Podleć do pobliskiej rzeki i przeleć pod mostem. Nie musisz lecieć szybko, by wystraszyć Rocco. Możesz przelecieć pod mostem powoli i spokojnie, i tak się uda. Możesz także zawisnąć śmigłowcem w powietrzu i kręcić bączki, aż się wystraszy.

 

Wróć do studia i wyląduj tutaj, by ukończyć misję.

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>