Ciekawostki

Gta 5 Easter Eggs – Niko i Max Payne

W Gta 5 wielokrotnie znajdziemy nawiązania do innych gier. M. in do IV części Gta oraz Liberty City. Natrafimy także na niektórych znajomych z poprzednich części, przykładowo w akcjach pomoże nam jeden z Braci McReary, a rozpoczynając rozgrywkę z Trevorem spotkamy Johnny’ego Klebitza. Znajdziemy nawiązanie do San Andreas w zadaniu Lepszy niż CJ.

Natrafimy również na naszego starego bohatera Niko, gdy syn Micheala będzie przy stole przeglądał odpowiednik naszego Facebooka – Liveinvader. 

O Niko jest mowa także w trakcie przygotowań do misji „Robótka u jubilera”. Lester wposmina o nim Michaelowi, mówiąc, że w Liberty City był człowiek ze Wschodniej Europy, lecz obecnie jest o nim ciszej.

Nawiązaniem do gry Max Payne 3 w Gta 5 jest możliwość ubrania się w charakterystyczną koszulę w papugi, którą Max nosił w trzeciej części. Należy wybrać się do jednego ze sklepów z odzieżą Suburban i zakupić koszulę. Aby jeszcze bardziej upodobnić się do Maxa możemy wybrać się do fryzjera i ostrzyć się w stylu bohatera hitowej gry.

 

 

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>