MISJE

Chop – Misja 6 w Gta 5

Chop gta5 misja

Chop gta5 misja

Grywalną postacią w misji Chop jest Franklin. Misja staje się dostępna po ukończeniu zadania Konfiskata, jak również zadania Pulling Favors spośród zleceń od Nieznajomych i dziwaków.

Wymagania ukończenia misji Chop w 100%

 

 

Ani draśnięcia Ukończ misję z niewielkimi uszkodzeniami vana Lamara
Pieskie życie Wejdź w punkt widzenia Chopa na 10 sekund
Naznaczony Ukończ misję z minimalną utratą zdrowia i pancerza
Wyćwiczony refleks Użyj specjalnej umiejętności Franklina przez 7 sekund

Lamar chce porwać pewnego gangstera dla okupu. Wymknie się, a twoim zadaniem będzie go złapać.

 

Trudno będzie doścignąć motor. Twój Van jest za wolny, by nabrać odpowiedniej prędkości. Na szczęście z pomocą przyjedzie nam autobus.

 

Goń za celem przez uliczki wprost do zajezdni pociągów. Przeszukaj wagony z Chopem za przewodnika. Możesz także przejść do widoku z jego perspektywy.

 

Uwagę Chopa na chwilę przyciągnie urocza koleżanka. Możesz go odciągnąć lub poczekać, aż załatwi sprawę.

 

Ponownie idź za Chopem przez zajezdnię, swój cel znajdziesz w jednym z wagonów. Chop się nim zajmie. Dogoń gościa i zaciągnij do vana. Lamar popełni głupi błąd, który skończy się wypuszczeniem zakładnika, a wy będziecie musieli w te pędy jechać do domu.

 

Wytyczne zdobycia złotego medalu za ukończenie

 

Pieskie życie, Naznaczony oraz Wyćwiczony refleks są osiągnięciami łatwymi do zdobycia. Spędzenie 10 sekund w perspektywie Chopa właściwie nic cię nie kosztuje, Wyćwiczony refleks stanowi nieocenioną pomoc w sekwencji pościgu, a fizycznych zagrożeń jest tak mało, że Naznaczony to łatwizna.

 

Ani draśnięcia zdobędziesz dzięki osiągnięciu Wyćwiczony refleks, gdyż umiejętność Franklina to doskonały sposób na uniknięcie kraks. Poza tym, musisz pamiętać, że tak naprawdę nie musisz nawet dogonić uciekającego motoru, autobus zrobi to za ciebie. Musisz tylko trzymać się odpowiedni blisko celu, by nie zakończyć misji przedwcześnie. Jeśli musisz nieco zwolnić, by uniknąć kolizji, nie krępuj się.

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>