GTA PORADNIK, MISJE, Misje

Caida Libre

Michael ma dług u Pana Madrozo. Misja jest właśnie dla tego przyjemnego „biznesmena”. Madrozo ma kłopoty w sądzie … Jego kuzyn ma ważne dokumenty i chce zeznawać przeciwko niemu. My musimy zdobyć te dokumenty.

Do dechy Osiągnij najwyższą prędkość na Sanchezie
Przyklejony do fotela Nie spadnij z Sancheza podczas pościgu
Raz, dwa ,trzy Zestrzel samolot tylko trzema strzałami
Czas 9:45

Misję zaczynami od sprintu do furgonetki z działkiem przeciwlotniczym (można oszukać grę i przylecieć na tą misję helikopterem).

Następnie musimy zestrzelić samolot tylko trzema strzałami (3/3)

Po tym nastąpi krótka cutscenka i rozpocznie się najtrudniejszy moment misji. Przełączymy się na Trevora na motorze. Musimy nim rozwinąć 100% prędkości motocyklu. Najlepiej (w zasadzie chyba jedyne miejsce) zrobić to zaraz na początku pościgu przy zjeździe z góry. Musimy zrobić wheelie (unieść przednie koło do góry), wtedy osiągniemy wymagane 100%. Trzeba też idealnie najechać na zbocze żeby wewnątrz niego nie skręcać.

Po zakończonym pościgu zabijamy kuzyna Madrozo i przejmujemy walizkę. Przełączy nas na Michaela, którym musimy pozbyć się furgonetki i dojechać na miejsce spotkania. Po chwili jednak dostaniemy telefon od Trevora o zmianie miejsca spotkania …

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Zainteresuje Cię także