Aktualności

Subskrypcja PlayStation Plus? Doładowanie opłacisz też przelewem!

Gracze posiadający subskrypcję PlayStation Plus mają możliwość grania na swojej konsoli w trybie wieloosobowym on-line i otrzymują szereg dodatkowych bonusów. Teraz za takie doładowanie możemy zapłacić także przelewem!

Wprawdzie do korzystania z konsoli PlayStation nie musimy posiadać wykupionej opcji Plus, ale dzięki niej możemy korzystać z rozrywki na jeszcze wyższym poziomie.

Opcja Plus to pakiet usług sieciowych, dzięki którym można grać z innymi osobami on-line w różne gry – możemy bawić się tak zarówno ze znajomymi, jak również z innymi osobami z całego świata. W ramach subskrypcji PlayStation Plus możemy także korzystać z dwóch darmowych gier co miesiąc – są one dostępne aż do wygaśnięcia subskrypcji. PS Plus daje nam też dodatkowe obniżki przy zakupie gier w oficjalnym sklepie PlayStation. Dużą zaletą jest też możliwość zapisywania stanu gry w chmurze – dzięki temu mamy do nich dostęp nawet wtedy, gdy konsola ulegnie awarii.

Jeśli chodzi o PlayStation Plus doładowanie można wykonać na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest zakupienie go bezpośrednio w sklepie PS – wówczas musimy jednak zapłacić za nie z wykorzystaniem karty kredytowej.

Gdy nie mamy karty kredytowej albo nie chcemy podawać jej danych ze względów bezpieczeństwa, mamy kolejną możliwość, a mianowicie zakupienie kodu przedpłaty, czyli karty z kodem, który potem wpisujemy na koncie. Karty kupimy w wielu sklepach stacjonarnych, w tym w sklepach z grami, z elektroniką, a także w niektórych hipermarketach oraz w salonikach prasowych.

Jest jednak jeszcze trzecia opcja, a mianowicie możemy zakupić doładowanie PlayStation Plus w serwisach internetowych sprzedających doładowanie. Możemy wtedy zrealizować transakcję on-line, ale nie musimy w tym celu wykorzystywać karty kredytowej. Możemy uregulować transakcję kartą płatniczą albo przelewem. Jako że przelewy realizowane są przez systemy płatności on-line, księgowanie następuje od razu, dlatego kod przychodzi na adres e-mailowy nawet w kilka minut. Potem od razu możemy wpisać go na konto i aktywować subskrypcję.

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>