MISJE

Robótka u jubilera – Misja 11 w Gta 5

Robotka u jubilera - Gta 5 poradnik

Robotka u jubilera - Gta 5 poradnik

Robótka u jubilera jest jedną z misji w GTA 5, którą można przejść na dwa sposoby. W wariancie „Sprytnym”, Michael i Franklin korzystają z gazu, by uniknąć brania zakładników, zaś w wariancie „Głośnym” wpadają przez drzwi frontowe uzbrojeni po zęby. Misja staje się dostępna po ukończeniu zadania Sprawdzanie jubilera.

 

Wariant głośny

Robótka u jubilera Gta 5

Robótka u jubilera Gta 5

 

 

Wymagania ukończenia misji Robótka u jubilera w 100% (oba warianty)

Szybki chwyt Ukradnij biżuterię w przeciągu 50 sekund
Chroniony protegowany Chroń Franklina podczas pościgu wzdłuż LS River
Czysty przejazd Ukradnij biżuterię ze wszystkich 20 skrytek
Czas misji Ukończ misję w przeciągu 10:30

 

Skok na jubilera podzielony jest na trzy główne części: dojazd, sam skok oraz ucieczkę. Dojazd to kwestia zwyczajnej wycieczki przez miasto. Po dotarciu na miejsce akcja nieco przyspieszy. Zależnie od zatrudnionej ekipy, można spodziewać się szybkiego lub wolniejszego opróżnienia skrytek z biżuterią. Wszystko zależy od działań przy zatrudnianiu ekipy przez rozpoczęciem misji.

 

Można wyrobić się z zabraniem całej biżuterii w dozwolonym czasie. Najpierw zajmij się środkową częścią, znajdująca się tam biżuteria jest najwięcej warta.

 

Obejdź obszar zabierając całą biżuterię. Jeśli zatrudniłeś dobrego strzelca, nie będziesz miał problemów z przeciwnikami. Gdy już opróżnisz środkową część, obejdź całe pomieszczenie.

robotka-u-jubilera-poradnik

Gdy zacznie się ucieczka, przełącz na Franklina. Podążaj ulicami za towarzyszami, wypatruj przy tym tunelu po prawej. Choćby jeden upadek skończy się źle, więc nie przesadzaj z prędkością. Jedź ostrożnie i hamuj w razie potrzeby. Czekają cię ostre zakręty, więc nie zbaczaj ze środka drogi w tunelach, gdyż upadek może przekreślić szanse powodzenia misji. Pamiętaj, skok trzeba przeprowadzić idealnie.

 

Robótka u jubilera - Poradnik Gta 5

Robótka u jubilera – Poradnik Gta 5

Specjalna umiejętność Franklina w tunelach okazuje się nieoceniona. Aktywuj ją przy każdy skrzyżowaniu, by lepiej kontrolować zakręty.

Robotka u jubilera Gta 5 - poradnik

Robotka u jubilera Gta 5 – poradnik

Gdy już znajdziesz się w przepuście rzeki, przełącz na Michaela i zepchnij radiowozy z drogi. Nie zawracaj sobie głowy strzelaniem i nie bój się przejeżdżania przez płytką wodę. Pamiętaj, by ostrożnie hamować i uważać, by nie potrącić kumpli przy końcu akweduktu, w przeciwnym razie misja może skończyć się niepowodzeniem. Pamiętaj, by gliny nie dogniły Franklina lub drugiego członka ekipy, gdyż w razie ich złapania nici z misji. Taranuj policjantów furgonetką i pilnuj, by nie zbliżali się do pozostałych towrzyszy.

 

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>