GTA PORADNIK, MISJE, Misje

Podsumowanie

Czas rozliczyć się z FIB …

Czas Ukończ w czasie 07:00
Strzały w głowę Zabij 18 wrogów strzałami w głowę
Fruwaj pan! Zestrzel ścigający cię helikopter

Michael ulotnij się z małej imprezki jaką urządzili sobie Lester i Franklin tłumacząc się, że jak najszybciej musi załatwić sprawy z FIB. W tej misji właśnie tego dokonamy.

Udajemy się do miejsca spotkania. Jest to ogromny budynek na wzgórzu. Musimy się jak najszybciej dostać do miejsca gdzie stoi Dave. Najlepiej przebiec na dole do końca patio i wejść ostatnimi schodami.

Po interesującej cut scence przenosimy się w sam środek strzelaniny. Musimy się wydostać z budynku Michaelem i przy okazji osłaniać Dave’a. Kierujemy się na prawo balkonem. Dave pobiegnie lewymi schodami. Po chwili pojawia się helikopter Merryweather. Wydawałoby się, że sytuacja jest beznadziejna ale z pomocą przychodzi nam … Trevor. Musimy pozbyć się nim helikoptera i kilku członków FIB. Następnie biegniemy Michaelem wzdłuż balkonu do kolejnych schodów. Po drodze zabijamy kilkunastu żołnierzy i agentów FIB.

W końcu docieramy do Dave’a i tam musimy go chwilę osłaniać, przełączając się okresowo na Trevora. Następnie biegniemy za Davem gdzie wybijamy kilku członków Merryweather i wsiadamy do samochodu, którym uciekamy. Za chwilę zjawia się kolejny helikopter. Trzeba szybko wysiąść i zestrzelić helikopter i kontynuować drogę na spotkanie z Trevorem.

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>