Miejsca

Plaża Vespucci

Na świecie jest tyle cudownych plaż, które dumnie prezentują swoje piękno i mają do zaoferowania najlepsze z możliwych doświadczeń. Wyleć do Dubaju aby podziwiać jego brzegi, na Wyspy Kanaryjskie z czystą oraz jakże piękną wodą lub nawet zanurz się w Atlantyku u wybrzeża Liberty City. Jednak to wszystko razem wzięte jest zupełnie niczym w porównaniu z plażą w Vespucci.

Głębokie, wspaniałe, niebieskie wody i złote piaski czekają na ciebie i twoją rodzinę. Jest tutaj tyle do zobaczenia, że nie będziesz wiedział od czego zacząć. Pokierujesz się prosto do letniej wody i zwiedzisz ocean? Weźmiesz udział w wycieczce po dnie? Czy wyrzeźbisz swoją broń w piasku? Plaża w Vespucci ma wszystko, co tylko mógłbyś sobie wyobrazić. Począwszy od przepięknego kurortu na brzegu, w którym można spotkać wszystkich pięknych ludzi. Kto wie, może spotkasz tam kogoś sławnego… Na czymkolwiek byś nie skończył, nie zapomnij o niesamowitym zachodzie słońca w Los Santos. Wykąp się w wodzie o złotym odcieniu, którego nadają pobliskie neony na deptaku. Będzie się tobie wydawało, że wkroczyłeś do raju.

 

[quote]

Zabrakło Ci siły, zacząłeś krwawić na chodnik, pociski rozrywają Ci wnętrzności lub poczułeś się słabo i obraz się zamazuje? Nie martw się lepiej i zjedz hot doga.
Odszukaj jedno ze stoisk z hotdogami na plaży. Sprzedawca uraczy Cię najlepszą parówką i bułką. Chwilę później poczujesz się jak nowo narodzony.

 

[/quote]

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>