MISJE

Ojciec i syn – Misja 4 w Gta 5

ojciec i syn gta5 poradnik

ojciec i syn gta5 poradnik

Ojciec i syn

 

Ojciec i syn to misja w GTA 5. Grywalną postacią jest w niej Michael, później zaś pojawia się Franklin. Misja staje się dostępna po ukończeniu zadania Komplikacje.

 

Wymagania ukończenia misji Ojciec i syn w 100%

Błyskawiczny chwyt Uratuj Jimmyego w przeciągu 10 sekund
Ani draśnięcia Dostarcz samochód Amandy bez uszkodzeń

Zaczynasz w domu Michaela, wsiądź do kabrioletu Amandy i jedź autostradą z Franklinem. Jemmy jest na jachcie znajdującym się na przyczepie ciężarówki. Podjedź wystarczająco blisko, by Franklin mógł wejść na pokład. Gdy wysunie się maszt z uczepioną go postacią, podjedź na tyle, by mogła wskoczyć do samochodu. To właśnie twój syn, Jimmy. Uwikłał się w sprzedaż jachtu, lecz coś poszło nie tak, więc Michael i Franklin musieli wyciągnąć go z tarapatów.

 

Strzelaj przez bok auta, by pomóc Franklinowi, następnie podjedź bliżej, by mógł zeskoczyć na maskę. Spowoduje to uszkodzenia samochodu.

 

Teraz pojedź do warsztatu Los Santos Customs i napraw samochód Amandy.

 

Wróć do domu Michaela, po dojechaniu na miejsce misja zostanie ukończona.

ojciec i syn MISJA GTA 5

ojciec i syn MISJA GTA 5

 

Wytyczne zdobycia złotego medalu za ukończenie

 

Uratowaniu Jimmyego w przeciągu 10 sekund jest dość łatwe. Szybko podjedź do rufy łodzi zachowując na tyle dystansu, by uniknąć kolizji (i tym samym niepowodzenia osiągnięcia Ani Draśnięcia). Gdy Franklin będzie już w samochodzie, przejedź na lewy pas pod środkową częścią kadłuba łodzi. Kiedy tylko wysunie się maszt, szybko podjedź pod niego i wróć.

 

Uniknięcie uszkodzeń auta to kwestia prób i błędów. Największe zagrożenie stanowią nadjeżdżające z przeciwka samochody i kolizje z samą łodzią. Poza tym na autostradzie nie będzie żadnych niebezpieczeństw.

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>