GTA PORADNIK, MISJE, Misje

Napad na biuro – strażacy

Przygotowaliśmy już potrzebny sprzęt więc czas na akcję w budynku FIB.

Czas Ukończ w czasie 18:00
Z zapartym tchem Ucieknij z tlenem na poziomie 40%
Tu ci umknęło Skończ mopowanie w czasie 03:00
Spuścizna Zjedź szybem windy w ciągu 30 sekund

Jedziemy jako Michael do budynku. Wchodzimy w stroju sprzątacza do środka. Idąc bardzo powoli (nie możemy biegać), kierujemy się do windy a następnie wjeżdżając na górę sięgamy mopa. Musimy wysprzątać całe piętro i podłożyć bomby. Plamy brudu oznaczone są na mini mapce. Ważne, że możemy wyczyścić tylko jedną plamę na jednym wypłukaniu mopa. Należy również płukać mopa tylko między dwoma plamami. Jeżeli zamierzamy iść dalej to bierzemy wiadro ze sobą bo przy każdym położeniu mopa na ziemi Michael płucze sam mopa. Jeżeli postąpimy inaczej to będziemy płukać więcej razy mopa przez co nie zdążymy umyć całego piętra w odpowiednim czasie.

Następnie kierujemy się do windy i opuszczamy budynek. Tam Michael zadzwoni do Franklina i właśnie na niego się przełączymy. Musimy podjechać i zgarnąć Michaela z przystanku. Wysadzamy piętro w budynku FIB i jako ekipa strażacka jedziemy „na ratunek”.

Do budynku wchodzimy bezproblemowo i jak najszybciej kierujemy się do pomieszczenia serwerowni. Nie musimy trzymać się ekipy. Wystarczy wbiec jak najszybciej na 53 piętro i skierować się do wskazanego na mini mapce. Trzeba wysadzić pancerne drzwi serwerowni.

Po chwili czeka nas ucieczka z budynku. Za chwilę na głowę spada nam dach i ogólnie wszystko zaczyna się sypać. Zaczynamy gonić naszą ekipę. W zależności od wyboru ekipy jeden członek może zginąć przy zamkniętych drzwiach. W pewnym momencie wybucha jakiś zbiornik i Franklin traci przytomność. Po chwili jednak się budzi i musimy dobiec do miejsca gdzie czekają na nas członkowie ekipy. Po drodze spotkamy kilka członków FIB (bez sprzętu itp. więc nie do końca rozumiem jak tam przeżyli).

Kiedy dobiegamy wchodzimy po zawalonej podłodze i biegniemy do szybu windowego. Tam na przygotowanych linach spuszczamy się do piwnicy. Uciekamy z budynku i jedziemy na miejsce ucieczki gdzie czeka podstawiona fura. Tam wysadzamy wóz strażacki i wsiadamy w naszą furę i jedziemy do Lestera.

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>