GTA PORADNIK, MISJE, Misje

Napad na biuro – atak przez dach

Jak wybieramy tą opcję to nie musimy nic przygotowywać. Od razu możemy zaczynać misję.

Nie w postronnych Nie zabij żadnej osoby postronnej
Strzały w głowę Zabij 20 wrogów strzałami w głowę
Celność Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70%
Idealny zrzut Wyląduj bezbłędnie na głównej sekcji dachu
Haker Zhakuj system w ciągu 45 sekund
Czas Ukończ w czasie 19:00

Przyjeżdżamy do dziupli, którą Lester wraz Michaelem podpalają. Jest to ostatnie spotkanie bohaterów w fabryce odzieży.

Następnie Michael wraz z Franklinem udają się do bazy operacyjnego Steve’a … jakieś zakłady niedaleko autostrady. Tam bohaterzy się przebierają i musimy wsiąść w helikopter. Michael jako pilot wynosi helikopter na odpowiednią wysokość gdzie musimy wyskoczyć na spadochronach. Po kilku chwilach spadku lądujemy na dachu budynku FIB.

Po krótkiej cut scence dostajemy się do wieżowca. Po wysadzeniu drzwi serwerowni hakujemy komputer. Mamy na to 45 sekund więc bardzo ważny jest haker jakiego wybierzemy oraz to żebyśmy nie pomylili się w zgadywaniu liter hasła. Celujemy w te czerwone literki. Pomyłka oznacza reset i wpisywanie od nowa.

Następnie musimy bronić się przed FIB przez około 2 minuty. Po drodze będzie cut scenka, w której tracimy helikopter. Panowie mają jednak plan B i zaczynamy pieszą ucieczkę z biura. Trzeba uważać bo łatwo zginąć. Kiedy dotrzemy do krótkiej cut scenki w której helikopter z czwartym członkiem drużyny spada na ziemię. W jednym z kolejnych pokojów spotykamy człowieka reanimującego kolegę. Nie można go zabić.

W końcu docieramy do wybitego okna. Przywiązujemy uprzęże i spuszczamy się na balkon kilka pięter niżej. Trzeba się od razu schować za murek i zestrzelić helikopter.

Następnie spuszczamy się na linach na sam dół i po zabiciu kilku agentów dołączamy do naszego kierowcy. W zależności od wyboru dobiera on różne auta jak zwykle. Dobry kierowca wybierze ambulans, którym możemy po prostu odjechać jako sanitariusze i udać się do domu Franklina.

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>