GTA PORADNIK, MISJE, Misje

Caida Libre

Michael ma dług u Pana Madrozo. Misja jest właśnie dla tego przyjemnego „biznesmena”. Madrozo ma kłopoty w sądzie … Jego kuzyn ma ważne dokumenty i chce zeznawać przeciwko niemu. My musimy zdobyć te dokumenty.

Do dechy Osiągnij najwyższą prędkość na Sanchezie
Przyklejony do fotela Nie spadnij z Sancheza podczas pościgu
Raz, dwa ,trzy Zestrzel samolot tylko trzema strzałami
Czas 9:45

Misję zaczynami od sprintu do furgonetki z działkiem przeciwlotniczym (można oszukać grę i przylecieć na tą misję helikopterem).

Następnie musimy zestrzelić samolot tylko trzema strzałami (3/3)

Po tym nastąpi krótka cutscenka i rozpocznie się najtrudniejszy moment misji. Przełączymy się na Trevora na motorze. Musimy nim rozwinąć 100% prędkości motocyklu. Najlepiej (w zasadzie chyba jedyne miejsce) zrobić to zaraz na początku pościgu przy zjeździe z góry. Musimy zrobić wheelie (unieść przednie koło do góry), wtedy osiągniemy wymagane 100%. Trzeba też idealnie najechać na zbocze żeby wewnątrz niego nie skręcać.

Po zakończonym pościgu zabijamy kuzyna Madrozo i przejmujemy walizkę. Przełączy nas na Michaela, którym musimy pozbyć się furgonetki i dojechać na miejsce spotkania. Po chwili jednak dostaniemy telefon od Trevora o zmianie miejsca spotkania …

Zainteresuje Cię także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz używać znaczników HTML i poniższych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>